DAX 14. 9. 2015

DAX 14. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Pro páteční den jsme očekávali spíše prodejní aktivitu s cílovou zónou 10100. Tato hypotéza byla perfektně naplněna, což jste mohli vidět i na naší facebook stránce, kde jsme zveřejnili obchod na základě naší analýzy trhu dle teorie aukce.

11dax-trade

DAX 5min graf – obchod dle přípravy

Pro dnešní den můžeme očekávat obchodní aktivitu bez jasného přesvědčení. Otevřeli jsme a aktuálně se pohybujeme v rovnovážné oblasti páteční seance. Pokud se zaměříme na mikro kompozitní profil, jsme uprostřed široké distribuce. Střednědobý pohled nám nenabízí žádnou zajímavou zónu pro dnešní obchodní seanci.

Kdybychom si opravdu měli vybrat stranu, ke které bychom se dnes přiklonili, byli by to prodejci. Rovnovážná oblast třetí den v řadě klesla na nižší ceny, což nám potvrzuje snížení hodnoty Daxu v očích aktuálně aktivních obchodníků.

Dnešní den bude náročný na obchodování dle teorie aukce a bude velmi záležet na interpretaci intradenních pohybů. Přejeme všem obchodníkům úspěšný start do nového týdne.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

14dax

Dax 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!