DAX 14. 9. 2016

DAX 14. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 14. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší výhled dle teorie aukce nabídl poměrně zajímavé zóny k obchodování. Nejprve se LVN 10435 jevila jako dobrý support pro nakupující obchodníky. Díky ní trh urazil cca 70 bodů vzhůru, avšak na 10510 se setkal s resistencí a prodejci opět pokračovali ve své agresivitě. Opět jsme viděli silný propad, který byl zastaven na další zóně, o které jsme psali a to předchozí VPOC 10360. VPOC předchozího dne často funguje jako s/r úroveň, a tak se stalo při včerejší seanci. Prodeje byly zastaveny a trh do uzavření seance vzrostl na cenu 10413.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Včera trh vytvořil širokou rovnovážnou oblast v poměrně dobře rozprostřeném objemovém profilu. High a low byla silnější a jasně odmítnuta. Nyní je Dax uprostřed včerejšího rozpětí mírně nad včerejší cenou close. Mohli bychom uvažovat o reakční nákupní aktivitě směrem k včerejšímu VPOC na 10470, avšak je tato cena vůbec VPOC? Když se podíváme blíže na denní profil, vidíme hned několik HVN cen, proto nemůžeme ceně 10470 přisuzovat nejvyšší váhu. Momentálně očekáváme spíše obchodní aktivitu pomalejší v rozpětí včerejšího dne s tím, že kupci by se měli pokusit o rostoucí pohyby směrem k 10530. Jako jejich podpora by nyní mohla sloužit cena HVN 10390 nebo opět 10360. Pokud kupci nebudou aktivní, očekáváme dosažení hlavního VPOC na 10310.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 14. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!