DAX 15. 1. 2016

DAX 15. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší obchodníci při otevření trhu mírně testli vyšší ceny a následně byla spuštěna další lavina výprodejů na německém akciovém indexu. Očekávali jsme cenu 9680, avšak dosáhli jsme až na denní dno 9612. Dax je poslední dny opravdu velmi volatilní. Na této ceně se vytvořilo silné low a kupci dokázali, že chtějí prodejům zabránit. Vytvořili poměrně pěknou rovnovážnou oblast a uzavřeli seanci na ceně 9890.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena uprostřed rovnovážné oblasti. Podařilo se téměř na tick otestovat včerejší férovou cenu VPOC 9715. Očekáváme, že v této oblasti chvilku setrváme. Pak by mohli kupci potvrdit včerejší pohyby a pokusit se uzavřít dnešní klesající gap. Silné low včerejší seance kupce podporuje. HVN 9680, kterou jsme několikrát zmínili jako cílovou zónu pro prodejce by mohla nyní zapůsobit jako support pro nové kupce. Pokud nezapůsobí, očekáváme pokles trhu až k 9480.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 15. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!