DAX 15. 10. 2015

DAX 15. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Středeční seance dokázala opět posunout rovnovážnou oblast na nižší ceny. Po otevření seance trh mírně vyprodal na 9885, kde bylo vytvořeno silné low. Na tomto low kupci vzali věc do svých rukou a dokázali zvýšit ceny až k Value Area High předchozího dne. Tato zóna zafungovala perfektně jako rezistence a zapříčinila prodejní pohyb. Seanci jsme uzavřeli na nižších cenách denního rozpětí.

Dnešní seance byla otevřena rostoucím gapem o velikosti 60 bodů přímo na cenách VPOC mikro-kompozitního profilu, proto můžeme očekávat pomalejší vyváženou seanci. Vzhledem k otevření nad včerejší rovnovážnou oblastí, můžeme očekávat mírný pokles ve formě reakční prodejní aktivity k včerejšímu VPOC 9945 či close 9920. V dlouhodobějším pohledu před sebou mají prodejci stále zónu 9850, což je netestovaný VPOC, který by si možná zasloužil alespoň krátký test.

V případě, že dnešní seanci ovládnou kupci, budou se muset dostat přes drobnou lvn 10050 a jejich aktivita by mohla směřovat k HVN 10120.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

15-10-dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!