DAX 15. 11. 2016

DAX 15. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 15. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla otevřena rostoucím gapem nad rozpětím předchozího dne. Dle teorie aukce se dala očekávat klesající aktivita, kterou bychom označili jako reakční. Nejprve však došlo k testu vyšších cen a to konkrétně námi zmiňované HVN resistence na ceně 10800. Opět zafungovala a zastavila rostoucí pohyby. Potom došlo k očekávané reakční prodejní aktivitě, která dosáhla svého cíle na ceně VPOC předchozího dne 10670. Druhá zóna, o které jsme věděli díky teorii aukce. Zbytek seance Dax spíše přešlapoval na místě a nakonec bylo obchodování ukončeno na ceně 10700.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní otevření trhu nepřineslo žádnou zajímavou informaci. Otevřeli jsme uvnitř rovnovážné oblasti posledních třech dní. Dá se říci, že je Dax v aktuální rovnováze. Je tam, kde nakupující chtějí nakupovat a prodávající chtějí prodávat. Nyní bude důležité sledovat, kdy a kam se Dax z dosavadní rovnováhy vymaní. Pokud to bude směrem vzhůru, musí prorazit 10800, která nyní jasně zastává horní hranici rovnováhy. Naopak na stranu short je zajímavých zón trochu více, avšak ta stěžejní by mohla být 10620 nebo až 10575. Jakmile tuto oblast prorazíme dolů, můžeme očekávat pokles ceny Daxu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 15. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!