DAX 15. 12. 2016

DAX 15. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 15. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší den nebyl úplně zajímavý. Celý den se de facto čekalo na večerní zasedání FOMC a Janet Yellen. Trh se pohyboval do strany v jasně definovaném pásmu. S 20h přišla zvýšená volatilita, díky které Dax vytvořil nové high na ceně  11320. Zde se však jednalo pouze o rychlý test a okamžitý návrat zpět do rovnovážné oblasti. Seance byla nakonec uzavřena na ceně 11235.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance otevřela rostoucím gapem přímo ve včerejší rovnovážné oblasti. Včerejší vývoj směrem vzhůru, který nám nyní díky prázdnému objemovému profilu říká, že byly odmítnuty vyšší ceny, nemůžeme brát úplně v úvahu z toho důvodu, že extrémní pohyby byly způsobeny makro zprávami. I přesto nám však včerejší seance poskytuje zajímavou resistenční zónu. Je to horní hranice včerejšího úzkého pásma 11280. Tato cena byla VPOC cenou 13. 12. To je nyní podpůrná zóna pro prodávající obchodníky, pokud bude proražena vzhůru, můžeme očekávat další rostoucí pohyby. Pokud nebude, byla by to situace vhodná pro prodejce, měli by se stále pokusit dostat na HVN 11185.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 15. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!