DAX 15. 2. 2017

DAX 15. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 15. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla po dlouhé době velmi pomalá. Od otevření trhu se takřka moc věcí nestalo. Celý den se Dax pohyboval do strany. V posledních hodinách mírně do trhu vstoupili kupci a uzavřeli na ceně 11790. Férová cena dne díky nízké volatilitě zůstala na ceně 11760

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní otevření seance hraje pro kupce. Otevřeli jsme rostoucím gapem na hladině 11815. Včerejší rovnovážná oblast a férová cena zůstaly níže, máme nyní před sebou potenciální reakční prodejní aktivitu. Ta by mohla uzavřít ranní gap a pokračovat až k včerejšímu VPOC na ceně 11760. Jako support jsme pro dnešní den označili včerejší low 11745. Pokud budou kupci chtít pokračovat v rostoucích pohybech, tato cena by měla být odrazovým můstkem pro nové pohyby. Jestliže ji prorazíme, je možné, že se trh vrátí zpět k 11690. Pokud nebudeme uvažovat scénář reakční prodejní aktivity, kupci by mohli být agresivní ihned z rána. V takovém případě mají před sebou drobnou HVN na 11860 nebo high 11900.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 15. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!