DAX 15. 3. 2016

DAX 15. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včera jsme psali o silné býčí náladě, kterou nám naznačovalo uzavření páteční seance přímo na high. Tento fakt byl potvrzen pokračováním býků zejména na začátku včerejší seance. Dax se pod tíhou agresivních dlouhých pozic vydal směrem vzhůru. Podařilo se mu prorazit cenu 10000 a nakonec zde i seanci uzavřel. Po prvních dvou impulzivních hodinách trh zpomalil a začal tvořit rovnováhu právě na ceně 10000.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena na spodní hranici včerejší rovnovážné oblasti. Reakční nákupní aktivita směrem k včerejší férové ceně (VPOC) 9987 se vyloženě nabízí. Objemový profil je velmi pěkně zakřiven. Ještě předtím, než dostaneme reakční nákupní aktivitu, je potřeba očekávat test nižších zón a to zejména LVN zóny z 10. 3. 9925, odtud by mohli nakupující ve směru reakční nákupní aktivity začít realizovat své pokyny. V takovém případě pak očekáváme uzavření včerejšího close. Pokud bude býčí nálada pokračovat, další zóna je 10060 jako drobná HVN. V případě, že dnes ovládnou trh prodejci a podaří se jim prorazit pod 9925, zajímavá bude určitě zóna včerejšího low 9870.

15-3-16

DAX 30min graf s denními profily

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 15. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!