DAX 15. 7. 2016

DAX 15. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 15. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance začala rychlým opuštěním stanovené rovnováhy. Kupci agresivně vstoupili do trhu a během první půl hodiny urazili téměř 100 bodů býčím směrem. Ve 13h došlo k rychlé korekci, kdy se prodejci snažili smazat ranní zisky, avšak to se jim podařilo pouze na krátkou chvíli k rovnovážné ceně 9950. Zde kupci opět vstoupili do trhu a korekčním prodejům zamezili. Obchodní seance se následně obchodovala spíše do strany okolo HVN ceny 10050.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena pod včerejším close. Včerejší close je přímo v oblasti 10050, takže můžeme očekávat uzavření gapu a otestování této ceny. Pokud budou dnes chtít obchodovat prodejci, právě tato cena by pro ně mohla být zajímavá jako odrazový můstek pro prodejní objednávky. V takovém případě by se prodejci mohli pokusit o pohyby směrem k VPOC ceně 9950. Jestliže dnes nebude medvědí nálada, očekáváme spíše pomalejší obchodní aktivitu než nějaké silné nákupy.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 15. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!