DAX 15. 8. 2016

DAX 15. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 15. 8. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční seance byla v klidném rozpoložení s nižší obchodní aktivitou. To dokazuje obchodní rozpětí o velikosti necelých 60 bodů, což je značný podprůměr pro německý akciový index. Seance byla otevřena uprostřed nové rovnovážné oblasti, trh se pohyboval spíše do strany a rovnováhu také potvrdil dalším vyváženým objemovým profilem. Momentálně Dax konsoliduje v oblasti 10700. Vypadá to jako kdyby sbíral sílu na další agresivní pohyb.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena opět v rovnováze. Kupci se pokusili prorazit páteční high, což se jim podařilo, ale zatím zde nedokázali cenu udržet. Trh je tak stále v rovnováze a my nyní musíme počkat, kterým směrem se z rovnováhy vydá. Fázi rovnováhy vždy střídá fáze hledání rovnováhy, takže je otázka, kdy se na Daxu dočkáme dalších agresivních pohybů. Pokud budou ti agresivnější kupci, mají před sebou dlouhodobou HVN 10800. To by pro ně mohl být dle teorie aukce cíl nákupních objednávek. Naopak prodejci mají prostor až k supportu 10630. Pokud bude tato cena proražena směrem na jih, můžeme očekávat silnější prodejní pohyby.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 15. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!