DAX 15. 9. 2015

DAX 15. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Včerejší den byl podle očekávání bez jasného přesvědčení. Jakákoliv prodejní aktivita byla okamžitě negována kupujícími. Vytvořili jsme vyvážený trh, což znamená, že obchodujeme na správných cenách, které považují za vhodné jak kupci, tak i prodejci. Včerejší den navíc nedokázal rozšířit rozpětí předchozího dne, takový den nazýváme inside day.

Pro dnešní den se situace příliš nemění. Stále jsme v rovnovážné oblasti, nemáme tedy jasný cíl. Mikro kompozitní profily nabízí hladinu podpory pro nakupující obchodníky na cenách 10135 a 10100. Tyto zóny jsou objemovými body kontroly mikro kompozitních profilů.

Dnešní start seance by mohl být klidnější také z důvodu čekání na výsledky ZEW indexu, který často působí silné pohyby na trhu. Tento report by mohl ovlivnit dnešní obchodní seanci a přinést do trhu vyšší volatilitu.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

15dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!