DAX 15. 9. 2016

DAX 15. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 15. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Kupci se snažili o návrat na vyšší ceny do rovnováhy, avšak neměli dostatek sil, aby překonali prodejce. Včerejší den tak byla dlouhá bitva mezi kupci a prodejci. Vytvořil se vyvážený objemový profil a nakonec prodejci vyšli z bitvy jako vítězové. Podařilo se jim seanci uzavřít v blízkosti low, což můžeme nyní chápat jako bod k dobru pro jejich další klesající pohyby.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance otevřela mírným gapem pod včerejším low. Kupcům se podařilo ranní gap uzavřít a nyní mají před sebou úkol, který můžeme nazvat jako reakční nákupní aktivita. Měli by se pokusit svými nákupními objednávkami dostat do rovnováhy včerejšího dne k ceně 10390. To je již zmiňovaná HVN, na které se včera vytvořil VPOC. Tato cena by mohla také fungovat jako odrazový můstek pro nové prodávající obchodníky. Bude tedy zajímavé sledovat aktivitu v okolí této cenové hladiny. Jestliže prodejci vstoupí do trhu, pro dnešek již očekáváme dosažení dlouhodobého VPOC 10310. Pokud prodejci však nebudou tolik aktivní, očekáváme pomalejší pohyb vzhůru k HVN na ceně 10430.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 15. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!