DAX 16. 1. 2017

DAX 16. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 16. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

V pátek měli na trhu převahu kupci. Po otevření seance vyrazili k vyšším cenám a podařilo se jim dosáhnout high 11635. Po mírné korekci Dax uzavřel v zelených číslech na ceně 11605. I když byl den jasně ve prospěch kupců, rovnovážná oblast stále zůstává na stejných cenách, dokonce dlouhodobá férová cena 11580 byla potvrzena také pátečním VPOC.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní ráno bylo odstartováno na nižších cenách okolo 11560, otevřeli jsme tedy klesajícím gapem. Jako první scénář se nyní nabízí reakční nákupní aktivita a uzavření ranního gapu. V cestě však stojí právě zmiňovaný VPOC pátečního dne a celého období rovnováhy 11580. Ten by mohl nyní zafungovat jako resistence, která by případně zabránila rostoucím pohybům. Pokud tomu tak bude a bude se dnes dařit prodejcům, stále můžeme považovat 11520 za support, další zónou je pak 11480.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 16. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!