DAX 16. 11. 2016

DAX 16. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 16. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Úterní seance začala tam, kde bylo v pondělí uzavřeno, takže jsme nezískali žádnou informaci, podle které jsme mohli preferovat kupce či prodejce. Prodejci se pokusili prorazit support 10670, avšak tato cena byla znovu ubráněna nakupujícími obchodníky. Prodeje byly odmítnuty a kupci vzali tržní vývoj do svých rukou. Do konce seance byli v převaze a podařilo se jim také uzavřít na samém denním high 10760. Toto uzavření značí sílu kupců a jejich chuť v nákupech pokračovat. Často se dočkáme další den proražení takového high a dnes jsme se jej dočkali rostoucím gapem.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes byla seance otevřena na ceně 10780 pouhých 20 bodů od důležité resistence 10800. Okamžitě po otevření vstoupili do trhu prodejci, kteří ranní gap ihned uzavřeli a vrátili trho do rozpětí včerejšího dne. I když byl včerejší den uzavřen v zelených číslech, rovnovážná oblast a VPOC zůstaly na nižších cenách, což mluví do karet spíše prodejcům. Včerejší nákupy nebyly potvrzeny objemem, takže můžeme očekávat pokles trhu a test rovnovážných cen okolo 10690. Pokud by se tak nestalo, kupci mají jasný cíl. Proražení HVN 10800. Již dvakrát byla tato zóna testována, po třetí už by nemusela mít sílu jako resistence vydržet. Pokud se zaměříme na prodejní aktivitu, cílem prodejců by jednoznačně měl být pokles na cenu 10690, což je včerejší VPOC, který sedí v rovnováze několika posledních dní.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 16. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!