DAX 16. 12. 2016

DAX 16. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 16. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Zóna 11280, kterou jsme očekávali jako resistenci, byla v začátku seance proražena a zapůsobila jako support pro další nakupující obchodníky. Kupci si dali ve středu pauzu a včera opět ovládli trh. Pomalu ale jistě se s každým dnem blížíme k cenám 11400 a 10440. I přes to, že seance uzavřela silně v zelených číslech, rovnovážná oblast a objem objednávek zatím zůstávají níže s férovou cenou 11300. To může nyní nahrávat prodejcům, pokud by konečně chtěli porazit kupce.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dle objemového profilu se pro dnešní den nabízí reakční prodejní aktivita směrem k včerejší rovnovážné oblasti. V takovém případě by se prodejci měli pokusit dosáhnout na cenu 11300. Kupci jsou stále neuvěřitelně silní a vypadá to, že uptrend na Daxu nebude mít konců, avšak když se podíváme na rychlost trendu, je možné říci, že trh zpomaluje. Uvidíme, jestli poslední seance tohoto týdne přinese další vyšší ceny. Pokud budou kupci aktivní, očekáváme test ceny 11400, což se jim o pár bodů včera nepodařilo, nebo pak ceny 11440, což je zóna z D1 grafu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 16. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!