DAX 16. 2. 2017

DAX 16. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 16. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Na začátku včerejší seance byli mírně aktivnější kupci, avšak agresivita jim nevydržela. Prodejci nastartovali reakční prodejní aktivitu a bez problému dokázali dosáhnout na předchozí VPOC. Byli natolik silní, že dokonce prorazili low včerejší seance a na rychlý test se dostali až na cenu 11720. Odtud přišel rychlý odraz zpět do rozpětí včerejšího dne. Nakonec byla seance uzavřena na ceně 11790. Objem byl poměrně rozprostřen a nemůžeme jasně definovat rovnovážnou oblast, i když hlavní obchodní aktivita se odehrála v rozpětí předchozí seance.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní otevření nám nepřineslo žádnou novou informaci. Otevřeli jsme v blízkosti včerejšího VPOC i close. Z našeho pohledu musíme nyní počkat na nějakou kurzotvornou informaci. Nacházíme se v oblasti, kde poslední tři dny obchodníci realizují většinu objemu objednávek a tvoří zde rovnováhu. V případě, že bychom i dnes klesli pod support 11745, očekáváme, že budeme testovat tyto nižší ceny směrem k 11680. Jestliže trh neklesne pod 11745, je možné, že se dočkáme postranních pohybů v aktuální rovnováze nebo dokonce rostoucích pohybů. Kupci mají jako resistenci před sebou zónu 11800. Pokud bude proražena, očekáváme test 11830 a 11865.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 16. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!