DAX 16. 3. 2016

DAX 16. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Úterní seance byla na Daxu ve znamení pomalého trhu a nízké volatility. Trh se žádným směrem výrazně nepohnul od aktuálních hodnot. Od otevření seance prodejci dokázali zapříčinit mírný pokles, který však byl okamžitě negován kupci a tento souboj trval defakto až do konce obchodní seance. Byl tak vytvořen vyvážený den s pěkně distribuovaným profilem, který připomíná křivku normálního rozdělení. Když se podíváme na včerejší low, je dvakrát testované a to by mohlo napovídat o slabosti této zóny.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena na ceně včerejšího close bez žádného gapu. Nacházíme se na horní straně dlouhodobé distribuce a proto bychom očekávali nějaký korekční pohyb zpět do rovnováhy směrem k ceně 9760. Tento scénář podporuje i včerejší slabé low. Pokud bychom ho dnes prorazili, Dax by se mohl podívat na cenu 9870, což je LVN, která odděluje hlavní dlouhodobou rovnováhu. Pokud bychom se dostali i přes tuto cenu, cílem by pak byla HVN 9760 jako férová cena. Je samozřejmě nutné počítat se všemi variantami tržního průběhu, proto kdyby dnes vstoupili do trhu kupci, mějme na paměti zóny 10000 a 10060. Na tyto ceny by se kupci měli pokusit trh dostat.

16-3-16

DAX 30min graf s denními profily

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 16. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!