DAX 16. 5. 2016

DAX 16. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční seance otevřela klesajícím gapem mimo rozpětí předchozího dne. Z tohoto důvodu se dala očekávat klesající tendence ve směru gapu. Prodejci dosáhli takřka na bod přesně ceny 9760. Odtud vstoupili do trhu kupci, kteří projevili agresivitu. Dokázali uzavřít ranní gap a dokonce dosáhnout až HVN 9960. Na této zóně došlo k obratu a trh nakonec uzavřel na stejných cenách jako ve čtvrtek.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes je v Německu svátek a z toho důvodu nebude obchodování Daxu umožněno.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 16. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!