DAX 16. 9. 2015

DAX 16. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Pro úterní seanci jsme neočekávali žádné jasné pohyby. Po počáteční pomalejší aktivitě se prodejcům podařilo rozšířit low posledních dvou dní na cenu 10068. Zde však narazili na silné kupce, kteří zamezili prodejům a ovládli zbytek obchodní seance. Nakonec dne jsme se dostali přes celé rozpětí posledních dvou dní a vytvořili high na ceně 10261. V blízkosti high jsme i zavírali, což značí sílu nakupujících obchodníků a nedokončenou aukci.

Dnešní seance začala v 8:00 klesajícím gapem o velikosti 21 bodů. Dle naší statistiky z ebooku je při takové situaci 82% pravděpodobnost, že dojde k uzavření gapu. Tak se stalo hned v 8:09 a síla kupců tak byla potvrzena.

ZÍSKEJTE PROFESIONÁLNÍ STATISTIKY DAXU
ZDARMA!

 

dax-16-gap

Statistika pravděpodobnosti uzavření gapu. Ke stažení na https://ziskejucet.cz/ebook

 

Pro dnešní den máme tedy jasnou otázku. Podaří se kupcům opustit definitivně mikro kompozitní profil posledních dní? Pokud ano, mají otevřenou cestu až k 10335, kde by mohla drobná zóna HVN zafungovat jako magnet a zpomalit zde obchodní aktivitu nebo dokonce nastolit korekční pohyby.

V případě, že kupci nebudou agresivní ihned po otevření obchodní seance, můžeme očekávat návrat do včerejšího rozpětí s pravděpodobným testováním objemového bodu kontroly neboli férové ceny včerejší seance 10170. Pokud se trh pokouší opustit rovnovážnou oblast, tuto cenu často testuje a využívá jako odrazový můstek pro nové trendové pohyby.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

16dax

Dax 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!