DAX 16. 9. 2016

DAX 16. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 16. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla otevřena mírně pod předchozím low a okamžitě se kupci ujali reakční nákupní aktivity směrem do rovnovážné oblasti. To se jim podařilo. Následně přišla korekce k 10324. Zde však byly prodeje zastaveny a prodejci nedosáhli na svůj cíl 10310. Kupci vstoupili agresivně do trhu a dokázali seanci uzavřít v blízkosti high na ceně 10460. Uzavření hraje sice do karet kupcům, objem a rovnovážná oblast ale stále zůstává na nižších cenách okolo 10390.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dax dnes otevřel klesajícím gapem pod včerejším close. Ve směru gapu by také mohli pokračovat prodejci v reakční prodejní aktivitě směrem do rovnovážné oblasti včerejšího dne. Cílem pro ně je tedy cena 10380. To je oblast, kde se za poslední dny kupci i prodejci shodli na férových cenách a realizovali nejvíce objednávek. Nyní by tato cena mohla působit jako support pro nové nákupní objednávky, pokud se budou chtít kupci dostat k cenám nad 10500. V takovém případě mají proti sobě resistenci ve formě včerejšího high a také VPOC ze dne 13. 9. Ten by mohl rostoucí pohyby pozastavit nebo úplně odmítnout. Pokud bude tato cena proražena, je pravděpodobné, že kupci budou tlačit na návrat do dlouhodobé rovnováhy na vyšších cenách. Pokud budou dnes agresivní prodejci, opět máme v hledáčku cenu 10310 jako hlavní VPOC.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 16. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!