DAX 17. 1. 2017

DAX 17. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 17. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

V pondělí jsme dostali typický range day s nižším objemem a užším rozpětím. I přesto to byl poměrně zajímavý den, který nebylo lehké obchodovat. V první hodině se Dax pokusil uzavřít páteční VPOC, ale kupci selhali. Prodejci dostali trh pod páteční low a vypadalo to spíše na test silného low z 12.1. na 11488. Prodejce však záhy vystřídali kupci, kteří vrátili trh opět do rozpětí předchozího dne. Kupci se v 16:30 pokusili ještě jednou uzavřít páteční VPOC, ale opět nebyli úspěšní. Po tomto pokusu se již trh prakticky nehýbal a uzavřel na 11555.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní ráno bylo opět odstartováno na nižších cenách okolo 11539 , otevřeli jsme tedy klesajícím gapem. Prodejci stačili dostat trh pod pondělní low, kde vstoupili kupci. Jestliže vydrží aktivitu kupců, můžeme jako první hypotézu očekávat test 11549 – dolní hranice rovnovážné oblasti, následně close pondělí 11555, pondělního VPOCU 11563 a následně horní hranice rovnovážné oblasti na 11568. Všechny tyto zóny mohou posloužit i jako rezistence. V případě, že do trhu vstoupí silní prodejci můžeme očekávat propad směrem k silnému low z 12.1. na 11488, kde můžeme očekávat alespoň krátkodobý support.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 17. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!