DAX 17. 10. 2016

DAX 17. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 17. 10. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

V pátek měli osud Daxu v rukou nakupující obchodníci. Po otevření trhu došlo k mírné korekci zpět ke close předchozího dne. Odtud kupci nastartovali trend, který vydržel až do konce seance. Podívejte se, kde se trh zastavil a opět potvrdil rovnováhu. Zřejmě není náhodou, že to byla zmiňovaná zóna 10580. Objemový profil ukazuje, že ceny okolo 10580 byly přijaté a obchodovalo se zde mnoho objednávek. Naopak pod cenou 10550 je objemový profil prázdný, tyto ceny byly v pátek rychle přeskočeny.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena klesajícím gapem. I když gap o 60 bodech je poměrně velký a pravděpodobnost uzavření gapu není nijak přesvědčivá, trh se okamžitě vydal reakční nákupní aktivitou směrem k pátečnímu close. Páteční close je také VPOC, takže tato cena by opravdu mohla působit jako magnet pro obchodníky dnešního dopoledne. Na cestě k 10580 by mohla dělat problém resistence na ceně 10560. Je to VPOC 12. 10. a hlavně price action zóna z pátečního dne. Pokud zde přijde korekce a kupci nebudou mít síly, očekáváme pokles a vyplňování prázdného objemového profilu pátečního dne. V opačném případě čekáme zmiňovaný scénář. Reakční nákupní aktivita směrem k 10580. Pokud budou kupci agresivní, další HVN hladinou, která vypadá zajímavě, je 10620.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 17. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!