DAX 17. 2. 2017

DAX 17. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 17. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší začátek seance byl poměrně nerozhodný. Otevřeli jsme uprostřed rovnovážné oblasti a neměli jsme jasno, kam by se trh mohl vydat. Nakonec pěkně zafungovala resistence 11800, což byl price action level a Value Area High předchozího dne. Můžeme říci, že od této ceny vstoupili do trhu prodejci a podařilo se jim posunout cenu Daxu níže. Na objemovém profilu je vidět, že objednávky nad cenou 11770 byly v nízkém počtu a nová férová cena tak připadla na level 11760.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli přesně na zmiňovaném supportu 11745. To je možná poslední možnost pro kupce, aby zabránili potenciálnímu propadu. Když se podíváme na objemové profily, na vyšších cenách se Dax příliš nezdržel a objem objednávek také leží spíše níže. Jestliže budou chtít kupci využít rostoucí pohyby minulého týdne a nastartovat další, právě nyní je čas. Pokud bude 11745 proražena, očekáváme pokles k 11685, což je drobná HVN. Za poslední 4 dny trh tvoří poměrně kvalitní rovnováhu, je dost možné, že při pátku v této rovnováze také zůstane. Ani makroekonomický kalendář pro dnešní den nenaznačuje nic, co by mohlo způsobit rychlejší pohyby.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 17. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!