DAX 17. 3. 2016

DAX 17. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Dax 16. 3. opět vytvořil poměrně rovnovážnou seanci, která trh nikam neposunula. Na začátku seance se snažili kupci o proražení ceny 10000. Podívejte se, jak se trh několik hodin v této oblasti zdržel a nakonec nebyl schopen se přes tuto cenu dostat. Prodejci 10000 ubránili a dokázali otočit cenový vývoj směrem k 9925. Tato cena prodejce zastavila, není tomu tak náhodou, je to férová cena 15. 3. a již několikrát jsme tuto cenu zmiňovali v minulosti. Nakonec se trh dostal zpět k 10000, kde také své působení ukončil.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Čtvrtek tohoto týdne na Daxu začal rostoucím gapem. Namísto 10000 trh otevřel na ceně 10040 a okamžitě se vydal na vyšší ceny. Dostali jsme se přímo na HVN zónu 10060, kterou jsme zmiňovali již včera. Budou kupci agresivní a poženou svými objednávkami trh ještě výš? V takovém případě nás bude zajímat zóna 10165, jakožto high z 13. 1. Je však dobré se také připravit zejména na korekční pohyby. S 9h často přichází změna směru a to by se poměrně pěkně hodilo do dnešního scénáře. Prodejci by tak měli za úkol uzavření ranního gapu a návrat do rovnováhy, která se nyní utvořila za poslední tři dny. V oblasti rovnováhy očekáváme pomalejší trh.

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 17. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!