DAX 17. 8. 2016

DAX 17. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 16. 8. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance nabídla opravdu perfektní situace dle teorie aukce. Po otevření seance Dax vyprodal až k supportu 10630, o kterém jsme psali jako důležité support zóně a LVN. Odtud do trhu na bod přesně vstoupili kupci, kteří okamžitě korigovali ranní ztráty až k předchozímu VPOC na ceně 10735. To je velmi častá situace – testování předchozí férové ceny VPOC. Odtud přišel další prodejní pohyb a po zbytek dne se seance pohybovala spíše pomalejším tempem do strany. Na střednědobém objemovém profilu se začala tvořit pěkná rovnováha nad 10630. Tento support nyní bude velmi důležitý.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena uvnitř včerejší rovnováhy v blízkosti férové ceny 10665. I ze střednědobého pohledu je Dax nyní tam, kde ho obchodníci chtějí mít, proto není úplně jasné, jestli preferovat kupce nebo prodejce. Důležité bude, kterou s/r úroveň nyní prorazíme. Bude to nyní slabá 10630, která už byla několikrát testovaná, nebo to bude VPOC pondělní seance na 10730? Pokud prorazíme 10630 dolů, lze očekávat rychlejší prodejní pohyby. Objemový profil je pod touto cenou opravdu prázdný a proto lze očekávat prudký výprodej. Pokud budou dnes aktivnější kupci, jejich cílem by mělo být proražení zmiňované 10730.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 17. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!