DAX 17. 9. 2015

DAX 17. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Pro včerejší den jsme uvedli hlavní zónu na vyšších cenách 10335. Tato cena se stala včerejším high (proražení jen o 4 body). Od této ceny jsme upozorňovali na možný korekční pohyb a to přímo na předchozí objemový bod kontroly 10170. A kde bylo utvořeno včerejší low? Právě na této ceně! (10172). Teorie aukce nám opět nabídla tzv. “edge” neboli výhodu v trhu.

ZÍSKEJTE PROFESIONÁLNÍ STATISTIKY DAXU
ZDARMA!

 

Výsledek včerejší analýzy na Daxu

Výsledek včerejší analýzy na Daxu

 

Dnešní seanci jsme otevřeli mírně nad close a rovnovážnou oblastí včerejšího dne. Lze tedy očekávat reakční prodejní pohyby směrem k ceně 10261 (close) a dle teorie aukce jako takové k ceně 10230, což je včerejší objemový bod kontroly neboli férová cena. Na této ceně byl zobchodován největší počet kontraktů. Pokud opravdu nastane tato situace, můžeme očekávat na ceně 10230 nějakou reakci. Pro nakupující je to ideální vstupní zóna, pokud se budou chtít dostat mimo rozpětí posledních dnů.

V případě, že kupci nebudou nijak agresivní, jsme aktuálně v jasně ohraničeném prostoru mezi cenami 1033510170. Dokud tuto oblast neopustíme, nemůžeme jasně definovat silnější obchodníky – kupce nebo prodejce.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!