DAX 18. 1. 2016

DAX 18. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Páteční seance byla opět v rukou prodejců. Takřka hned po otevření se trh vydal klesajícím trendem na nižší ceny. Upozorňovali jsme, že pokud na ceně 9680 nebudou nalezeni kupci, můžeme očekávat pokles až k 9480. 9680 sice zpomalila trh, avšak kupci zde opravdu nebyli. Dax klesl až na low 9411 a close seance bylo nakonec na naší zóně HVN 9480.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena mírně nad pátečním close rostoucím gapem o velikosti 86 bodů. Očekáváme pokles a uzavření tohoto gapu. Pokud se opravdu dostaneme k ceně 9480, zde by trh mohl mírně zpomalit a pokusit se otočit síly a nastartovat nové nákupy. Vzhledem k tomu, že dnešní makroekonomický kalendář zeje prázdnotou a navíc se v Americe neobchoduje, očekáváme, že trh zůstane v rozpětí pátečního dne. Co se týče volatility, trh by dnes mohl být pomalejší než jsme za poslední dny zvyklí. Pokud budou prodejci i přesto agresivní, další zóna, na kterou by se mohli podívat, je low ze září 2015 na ceně 9300.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 18. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!