DAX 18. 1. 2017

DAX 18. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 18. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance na Daxu byla velmi dynamická. Otevírací klesající gap nebyl uzavřen. Prodejci pokračovali ve směru gapu na nižší ceny a podařilo se jim bez problému prorazit několikrát zmiňovanou cenu supportu 11480. Dostali se až do předchozí rovnováhy, kde nové low vytvořili na 11420. Všimněte si, že trh se od těchto cen rychle odrazil zpět vzhůru. Kupci nabrali sílu a celé ranní klesající pohyby dokázali vymazat. Obchodní seance byla uzavřena opět v rovnováze se zavírací cenou 11550.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Včera sice začali dobře prodejci, avšak nakonec výsledek mluví spíše pro kupce. Dokázali jednoznačně odmítnout nižší ceny. Dnešní seanci otevřeli rostoucím gapem a dnes uvidíme, jestli budou mít tendence růst na vyšší ceny. Jako hlavní předpoklad očekáváme reakční prodejní aktivitu směrem k včerejšímu VPOC 11550. Na této ceně sedí i včerejší close, takže další bod pro tento scénář. Rovnováha je silná a mohla by obchodníky přitahovat. Pokud se tak stane, očekáváme využití 11550 jako supportu pro možné nové rostoucí pohyby.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 18. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!