DAX 18. 10. 2016

DAX 18. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 18. 10. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší den byl otevřen klesajícím gapem. Otevřeli jsme pod rovnovážnou oblastí, takže první scénář byl reakční nákupní aktivita směrem k 10580. Tohoto pohybu jsme se dočkali. Dax se na 10576 rychle otočil. Na VPOC a hlavní HVN střednědobé rovnováhy jsme dostali prodejní sentiment a trh začal klesat. Po zbytek seance Dax zůstal v oblasti předchozího prázdného objemového profilu, kde nakonec také uzavřel.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Úterní seance tohoto týdne byla odstartována na ceně 10550. Kupci se pokusili o test vyšších cen, ale resistence 10560 je prozatím zastavila. Opět to vypadá na reakční aktivitu. Pro dnešek prodejní směrem k ceně 10534. To je totiž včerejší objemový profil, tedy cena, kde se zrealizoval největší počet objednávek. I proto, že včerejší close i VPOC jsou nyní pod cenou, bychom mohli preferovat prodejce pro start dnešní seance. V případě, že prorazíme 10534 ještě níž, zajímat nás bude včerejší close 10500. Ne náhodou je to také HVN oblast. Tato zóna by tedy mohla také zafungovat jako support.

Pakliže budeme uvažovat, že dnes do trhu vstoupí kupci, zajímavá startovní oblast by pro ně mohla být právě 10534 včerejší VPOC. Pokud odtud trh poroste, mají před sebou kupci resistenci ve formě hlavní VPOC střednědobé rovnováhy na 10580. Tuto cenu se kupci pokusili atakovat včera, ale nepodařilo se jim. Uvidíme, kolik sil budou mít dnes.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 18. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!