DAX 18. 11. 2016

DAX 18. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 18. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance nakonec zůstala uprostřed dočasné rovnováhy. Dax nejprve mírně klesl v dopolední části dne, mírně rozšířil low, avšak nedokázal nižší ceny udržet. Kupci vstoupili do trhu a odpoledne vzali do svých rukou. Seance byla uzavřena na samém high na ceně 10730. Uzavření na high hraje určitě pro kupce, ukazuje to jejich sílu, avšak rovnovážná oblast stále zůstala na nizších cenách s včerejší VPOC 10640.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Poslední den tohoto týdne Dax otevřel v blízkosti včerejšího close bez nějakého gapu. Kupcům se včera podařilo projít přes celou oblast rovnováhy a mají namířeno znovu k testování ceny 10800. Pokud tuto HVN chtějí otestovat, určitě musí zabrat, protože proti nim teď budou bojovat prodejci s reakční prodejní aktivitou. Ti by se měli snažit dostat s cenou Daxu zpět do rovnováhy k ceně 10650 – 10640. Oblast rovnováhy stále střeží support na 10575, pokud tato cena bude proražena, můžeme očekávat dlouhodobější pokles.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 18. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!