DAX 18. 5. 2016

DAX 18. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Po včerejším otevření seance byla velká pravděpodobnost, že se kupci pokusí udržet býčí náladu na trhu.To se potvrdilo v prvních hodinách seance, avšak 10 bodů od první resistance 10090 byla síla kupců vyčerpána. Prodejci vstoupili do trhu velmi agresivně a bez větších korekcí dokázali dostat trh zpět na nižší hodnoty. Pokles byl zastaven až na konci seance, která byla uzavřena na ceně 9830.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní den jsme otevřeli bez gapu v blízkosti včerejší close. Od té doby prodejci pokračují ve své včerejší krasojízdě. Co by nás dnes mohlo čekat? Dax se aktuálně nachází na spodní straně střednědobé rovnováhy, kterou vytváří od 3. 5. 2016. 15 dní již obchodujeme na trhem uznaných férových cenách a důkazem toho je vyvážený profil, který jsme dnes zakreslii šedivou barvou. Můžeme si všimnout hlavních HVN zón 9860 a 9965. Za předpokladu, že bude trh chtít udržet rovnováhu, měli bychom očekávat po testu spodní hranice spíše návrat k ceně 9860. Tím by rovnováha byla opět potvrzena. Pokud bude spodní hranice, která je na ceně 9760 (také významná HVN), proražena, trh by se mohl na delší dobu vydat k nižším cenám s první možnou zastávkou na ceně 9735.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 18. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!