DAX 18. 7. 2016

DAX 18. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 18. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Po otevření trhu v pátek 15. 7. byli ze začátku aktivnější kupci, kteří dokázali prorazit close a férovou cenu předchozího dne. Cena 10050 opravdu ukázala, že je středem rovnováhy, protože okolo této hladiny trh osciloval a také nakonec uzavřel poslední seanci týdne. Páteční objemový profil je jasně vyvážený, jeho tvar připomíná histogram normálního rozdělení.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena na ceně 10085 rostoucím gapem. Nakupujícím obchodníkům se podařilo prorazit předchozí high, avšak zatím to nevypadá na žádný silný breakout. Dle teorie aukce by se měl trh spíše vracet do rovnováhy směrem k 10050, což je nyní hlavní VPOC z dlouhodobého hlediska. Pokud bude rovnováha opuštěna a obchodníci se budou chtít dostat mimo 10050, teorie aukce nabízí několik zajímavých zón. Na býčí straně je resistence na ceně 10160 ve formě LVN oblasti. Naopak na straně medvědů je zajímavá cena 9950, která by mohla přitahovat obchodní aktivitu prodejců.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 18. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!