DAX 18. 9. 2015

DAX 18. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Čtvrteční začátek seance byl dle teorie aukce opět jako z učebnice. Předpokládali jsme reakční prodejní aktivitu směrem ke close 10260 a předchozí férové ceně VPOC 10230. Tato korekce nastala ihned po otevření seance a mohli jsme tak díky teorii aukce profitovat. Níže přikládáme realizovaný obchod dle včerejší analýzy. Sledujte nás na facebooku a získejte tak přístup k výsledkům našich analýz dle teorie aukce.

ZÍSKEJTE PROFESIONÁLNÍ STATISTIKY DAXU
ZDARMA!

 

17daxtrade

Realizovaný obchod dle denní analýzy Daxu. Profit +40 bodů.

Včerejší obchodní seance byla velmi ovlivněna FOMC, na které čekal celý svět. Do 20h se trh postupně zpomaloval a vyčkával na prohlášení o změně úrokových sazeb USA. V moment reportu nastala na trhu očekávaná vysoká volatilita. Na grafu s objemovým profilem vidíme jasné výbězky bez zobchodovaného objemu. Takto vypadá reakce na fundamentální zprávy. Trh je prázdný od limitních příkazů a nemá problém tvořit dlouhé cenové pohyby.

Dnešní den začínáme pod rovnovážnou oblastí včerejší obchodní seance. Dle teorie aukce bychom mohli očekávat reakční nákupní aktivitu, ta však dnes nenastala ani po otevření Londýnské seance. Trh byl v 9h ovládnut prodejci a cena klesla až pod včerejší low FOMC 10130. Aktuálně je trh velmi volatilní a silně klesá. Upozorňujeme na zvýšenou opatrnost při dnešním obchodování!

Klesající pohyby by se mohly zastavit na low swingu předchozích dní 10070 nebo až na drobné mikro kompozitní HVN 10040.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

18-9dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!