DAX 19. 1. 2016

DAX 19. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší denní rozpětí o velikosti 208 bodů bychom normálně považovali za běžné, avšak za poslední dny jsme zvyklí na daleko vyšší volatilitu. Obchodování spíše do strany se sníženou volatilitou se dalo očekávat zejména z důvodu prázdného makrokalendáře a svátku v USA. Seance byla otevřena v rovnovážné oblasti, obchodníci se střídali ve své aktivitě, nakonec byl trh uzavřen uprostřed kvalitně vytvořené rovnovážné oblasti přímo na férové ceně VPOC 9530.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena rostoucím gapem a to o velikosti 154 bodů, což je poměrně hodně. Běžně bychom očekávali uzavření gapu, avšak při takové velikosti je potřeba myslet i na druhý scénář a to cenový vývoj ve směru gapu. Aktuálně se nacházíme v blízkosti HVN 9680, což bude pro začátek seance důležitá zóna. Zde se dozvíme, jestli kupci udrží tuto hladinu a vstoupí agresivně do trhu. V takovém případě by nákupní pohyby mohly pokračovat až k ceně  9850 či 9961. V případě, že prodejci nastolí reakční prodejní aktivitu, mějme na mysli cenu včerejšího close i VPOC 9530.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 19. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!