DAX 19. 1. 2017

DAX 19. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 19. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Pro start včerejší seance to bylo poměrně jasné. Reakční prodejní aktivita měla vysokou pravděpodobnost z důvodu silné rovnováhy a předchozí close ceny. Prodejci splnili náš předpoklad a skutečně dosáhli na cenu 11550 ihned po otevření trhu. Supportem se jim stala až cena 11530, kterou využili jako odrazový můstek pro nové nákupní objednávky. Převaha kupců následně trvala až do konce seance, kdy close cena 11620 byla potvrzena na samém high seance.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

V takovýchto dnech se dá očekávat proražení předchozího high a často se děje již před otevřením trhu jako dnes. I když trh uzavřel velmi pozitivně, rovnovážná oblast zůstala na cenách v blízkosti 11560. Rostoucí pohyb včera nebyl potvrzen objemem objednávek. Pouze na kupcích bude záležet, jestli včerejší dobrou snahu využijí i dnes a pokusí se znovu o opuštění aktuální rovnováhy. Budou muset být agresivní, protože silná rovnováha stále může působit jako magnet a přitahovat tržní aktivitu zpět k 11560. V případě, že se kupcům podaří převzít vládu nad dnešní seancí, očekáváme test ceny 11700 jako nejbližší resistence.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 19. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!