DAX 19. 10. 2016

DAX 19. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 19. 10. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Jasný odraz od předchozího VPOC. Kupci na zmiňované 10534 nastartovali další rostoucí den. Jejich síla stačila až na dosažení ceny 10650. Zde došlo k mírné korekci a nakonec byla seance uzavřena přímo na své nové férové ceně 10620. Pokud sledujete naše analýzy, víte, že 10620 je dlouhodobá HVN, která byla často zmiňována. Včera sehrála svoji roli a možná bude zajímavá i v dnešní obchodní seanci.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Právě v blízkosti 10620 jsme také dnešní seanci otevřeli. Bez většího rozdílu od včerejší close se zatím Dax obchoduje ve včerejší rovnováze. Pokud se podíváme na objemový profil včerejšího dne, jasně mluví pro kupce. Podívejte se, jak silné je low, kde kupci opravdu vstoupili agresivně a způsobili rostoucí den. Druhý fakt, který potvrzuje sílu kupců je ten, že rovnovážná oblast s férovou cenou byly posunuty na vyšší ceny. Pokud budou kupci agresivní dnes již od začátku seance, jejich cílem je HVN 10700. Je to cena, která definuje horní hranici aktuální střednědobé oblasti. Pro kupce bude důležité, aby ubránili support 10600. Je to začátek LVN a také price action level. Pokud bude tento level proražen, prodejci by se měli rozhodně pokusit dostat na dlouhodobě férovou cenu 10580. Okolo této ceny by měl mít trh tendenci oscilovat, v případě, že kupci nebudou mít dostatek sil na další rostoucí den.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 19. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!