DAX 19. 12. 2016

DAX 19. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 19. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

V pátek jsme očekávali reakční prodejní aktivitu, avšak této situace jsme se na Daxu nedočkali. Opět získali převahu kupci. Ti otestovali nové high na 11450. Z 30min grafu je patrné, že nad resistencí 11440, o které jsme psali, trh nedokázal zůstat. Prodejci odmítli další rostoucí pohyby. Distribuce objednávek a rovnovážná oblast byla posunuta na vyšší ceny, což potvrzuje zájem obchodníků realizovat své pokyny na aktuálních hodnotách.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena rostoucím gapem uvnitř rovnovážné oblasti. Pro dnešní den se také nabízí scénář reakční prodejní aktivity. Ten by šel ruku v ruce s uzavřením ranního gapu. Dokud se Dax nevymaní z rozpětí včerejšího dne, očekáváme pomalejší vývoj. Páteční seance nabídla poměrně vyvážený objemový profil a proto by trh mohl testovat aktuální rovnováhu. Jestliže se prodejcům podaří prorazit 11360, dalším jejich cílem by měla být cena 11300, což je VPOC 15. 12. Naopak pokud bude 11360 fungovat jako support, nebo se prodejcům ani nepodaří nastartovat prodejní náladu, očekáváme opětovný pokus o proražení ceny 11440 a pokračování býčí nálady.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 19. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!