DAX 19. 5. 2016

DAX 19. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Spodní hranici distribuce na ceně 9760 jsme včera nedokázali ani otestovat natož prorazit. Zůstáváme tedy v rovnováze. Po prvotním testu na nižší ceny vstoupili do trhu kupci, kteří celkem pěkně reagovali na naše HVN zóny 9860 a 9965. První ze zmíněných byla opět potvrzena jako férová cena, kde bylo zobchodováno nejvíce objednávek za celý den. Druhá byla téměř dosažena na samém high, trh se však otočil již 5 bodů před zónou. Od 9960 přišla korekce rostoucích pohybů a to přesně na 9860. Ta nyní zafungovala jako support a seance byla nakonec uzavřena na ceně 9930.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli v rozpětí předchozího dne klesajícím gapem. Uzavření gapu se nabízí jako dobrá myšlenka pro dnešní den, protože je uprostřed naší střednědobé distribuce od začátku května na cenách 9760 – 10090. Na druhou stranu proti mluví férová cena včerejšího dne, která je naopak pod otevírací cenou dnešního dne ve směru proti uzavření gapu. Pro dnešní den rozhodně očekáváme obchodní aktivitu uvnitř rozpětí předchozího dne. Zóny 9860 a včerejší close 9930 mají velkou pravděpodobnost na dnešní otestování. Pokud bychom se měli přiklonit k jednomu scénáři, očekáváme prvotní test 9860, vstup kupců a následně uzavření včerejšího gapu a potenciální růst k včerejšímu high na 9960.

UPDATE 9:09

Cena 9860 byla proražena. Kupci neměli zájem o vstup do trhu a nastavení býčí nálady. Pokud budou dnes prodejci agresivní, očekáváme test spodní hranice distribuce 9760. Jestli trh tuto cenu prorazí, nebo opět zafunguje jako support bude velmi důležité pro další vývoj na Daxu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 19. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!