DAX 19. 7. 2016

DAX 19. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 19. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Pro včerejší seanci jsme měli zakreslenu zónu 10160 a sami se na svých grafech můžete přesvědčit, jak perfektně tato cena zafungovala. Tato cena se stala resistencí, která zastavila rostoucí trh. Nákupní objednávky byly vystřídány prodejními a Dax opět osciloval okolo své dlouhodobě férové ceny 10050. V blízkosti této ceny byla seance také uzavřena, což potvrzuje předpoklad rovnováhy. Při pohledu na denní objemový profil vidíme, že vyšší ceny nebyly přijaty, objednávky byly realizovány zejména v okolí férové ceny 10050.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Co nám včerejší situace říká pro dnešní den? 10050 je stále velmi důležitá a rozhodně bychom o této ceně měli vědět. Dnešní seance byla otevřena klesajícím gapem na 10020. To je pouhých 30 bodů od 10050. Můžeme tedy očekávat test této ceny a pokus o návrat. V takovém případě by byl uzavřen ranní gap a krásně otestován VPOC předchozího dne. Pokud se tak stane, můžeme opět očekávat obchodní aktivitu právě v oblasti rovnováhy se středem na 10050. V případě, že rovnováhu opustíme a vydáme se spíše na jih, zajímavým supportem by mohla být HVN 9950, což je nyní pro prodejce cílová zóna.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 19. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!