DAX 19. 9. 2016

DAX 19. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 19. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

V pátek se obchodování chopili zejména prodejci. Od otevření trhu jsme byli svědky reakční prodejní aktivity, která se dala poměrně očekávat. Po mírné korekci od předchozího VPOC prodejci pokračovali ve své převaze a podařilo se jim konečně dosáhnout ceny 10310, což byl hlavní VPOC z dlouhodobého hlediska. Důležitost této ceny byla potvrzena také zbytkem páteční seance, kdy trh přešlapoval na místě a nakonec v této oblasti také obchodní klání uzavřel.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Pondělní seance byla odstartována rostoucím gapem. Trh otevřel v oblasti LVN pátečního objemového profilu. Nyní můžeme opět očekávat reakční prodejní aktivitu směrem k VPOC 10285. Tato cena je také páteční close, takže hned z několika důvodů by mohli prodejci tuto cenu otestovat. Pokud by se kupci dnes pokusili vstoupit do trhu, právě tato cena by pro ně mohla být supportem. Následně by se mohli pokusit o vyplnění zmiňované LVN pátečního dne. Jestliže kupci aktivní nebudou, očekáváme proražení 10285. Dalším supportem, který stojí v cestě prodejcům je na ceně 10240.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 19. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!