DAX 2. 1. 2017

DAX 2. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 2. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Konec roku byl na Daxu uzavřen v rovnovážné oblasti posledních dní. Dax se pokusil rovnováhu opustit směrem na jih, avšak HVN 11410 zafungovala jako support a zastavila prodeje. Po vstupu prodejců na této ceně došlo k rostoucímu pohybu skrze celou rovnováhu až na horní hranici rovnováhy 11480. Tato cena také zafungovala jako s/r zóna, kterou zase kupci nebyli schopni překonat.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Nový obchodní rok odstartoval na Daxu mírným klesajícím gapem. Po otevření se následně prodejci pokusili znovu o opuštění rovnováhy, avšak opět se jim to nepodařilo. Aktuálně se Dax nachází uprostřed dlouho budované rovnováhy a podařilo se mu tak uzavřít ranní gap. Zóny jsou pro nás nyní jasné. Support na 11410 by mohl být znovu otestován, avšak to už by bylo potřetí, což znamená, že zóna už nemusí být tolik silná a můžeme očekávat její proražení. Naopak pokud budou aktivní kupci a podaří se jim překonat HVN na 11465, jejich resistencí je 11480-11485. Tu když překonají, bude to znamenat únik z rovnováhy a můžeme očekávat rostoucí pohyby směrem k 11540.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 2. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!