DAX 2. 10. 2015

DAX 2. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Pro včerejší seanci jsme očekávali reakční prodejní aktivitu na cenu 9675. Tato cena však nebyla pro kupce zajímavá a prodejci jednoznačně ovládli celý den. Včerejší den můžeme považovat za trendový den z hlediska objemového profilu. Při nerovnoměrném rozprostření objemu objednávek, což vidíme jednoznačně z profilu včerejšího dne, nemůžeme mluvit o rovnovážné oblasti. Dnešní open je mírně nad včerejším close, avšak pod rovnovážnou oblastí mikro-kompozitního profilu. Z toho důvodu lze očekávat rostoucí pohyby.

Pro dnešní den tedy očekáváme opět dosažení zóny 9675. Vzhledem k rostoucímu gapu, který byl v historii uzavřen ze 79%, lze také očekávat uzavření dnešního gapu a teprve potom nástup kupců, kteří by nás na cenu 9675 mohli dostat. Pokud se v dnešním trhu kupci neobjeví, je vhodné očekávat agresivní prodejce z včerejší seance a pokles trhu na nižší ceny.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

0210dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!