DAX 2. 11. 2016

DAX 2. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 2. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Pokud bychom někdy měli použít slovo výprodej, tak právě pro včerejší seanci. Dax klesl od svého otevření o cca 290 bodů. Po otevření seance prodejci nastartovali reakční prodejní aktivitu, avšak jejich agresivita byla natolik silná, že se zmíněný výprodej zastavil až na low 10450. Odtud přišla drobná korekce do uzavření trhu, kdy nakonec close cena připadla na hodnotu 10490. Trh projel dlouhodobou rovnováhou jako nůž máslem.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

A prodejní nálada přetrvala i do dnešního rána. Dnešní seance byla otevřena klesajícím gapem o velikosti cca 50 bodů. Jak to tak bývá, dlouhé dny snažení kupců, byly jednoduše vymazány jedním prodejním dnem. Pokles ceny je vždy rychlejší a jednodušší než rostoucí pohyby. Aktuálně se nacházíme pod rovnovážnou cenou a můžeme očekávat korekci včerejšího výprodeje. Kupci by se měli projevit ihned po dnešním otevření, pokud chtějí další prodeje odvrátit. V případě pokračování výprodeje máme před sebou další support zónu ve formě HVN na ceně 10375. To je nyní cíl pro potenciální prodávající. Naopak kupci by se mohli pokusit o korekci k první s/r úrovni na 10575, což je dlouhodobě férová cena.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 2. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!