DAX 2. 12. 2015

DAX 2. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Pro včerejší den jsme očekávali reakční prodejní aktivitu směrem k předchozí férové ceně a ceně close. Tuto aktivitu jsme dostali a v blízkosti předchozího close byly prodeje zastaveny. Očekávali jsme však vstup kupců, kteří by se pokusili dosáhnout své cílové zóny 11460. Tato situace nenastala. Na support zóně v podobě předchozího close kupci nevstoupili agresivně do trhu a nechali prodejce vytvořit další korekci. Po proražení tohoto supportu trh bezproblému klesl přes prázdnou strukturu objemového profilu předchozího dne až na low 11236. Zde byly prodeje zastaveny a nakonec trh uzavřel v blízkosti HVN 11300.

Dnešní seance byla otevřena na ceně 11315 uprostřed prázdné struktury. Můžeme očekávat, že tato struktura bude nyní zaplněna novým objemem objednávek. Pokud mikro-kompozitní profil rozšíříme na 4 poslední seance, trh je poměrně vyvážený a vytvořil kvalitní distribuci na cenách 11240 – 11420. Pro dnešní den tedy očekáváme obchody zejména v této oblasti. Pokud prorazíme vzhůru, 11460 je stále jasná zóna. Pokud naopak klesneme pod 11240, prodejci mají prostor až k 11165, což je drobná HVN způsobená férovou cenou 25. 11. 2015.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

2-12-15-dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 2. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!