DAX 2. 12. 2016

DAX 2. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 2. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Definitivní opuštění rovnováhy je tu. Cena 10575 neudržela další nápor, prodejní nálada byla potvrzena. Od otevření byli v převaze pordejci, kteří dokázali držet Dax pod tlakem až do konce seance. Seance uzavřela na samém low v těsné blízkosti naší LVN zóny 10470. Toto uzavření vypadá velmi agresivně ve prospěch prodejců. Díky uzavření jsme mohli očekávat proražení včerejšího low a další pokles, čemuž jsme byli svědky hned při otevření seance. Mírný prodejní gap nastartoval prodejní objednávky.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní open tedy zatím nahrává do karet prodejcům. Konečně jsme se dostali z postranního pohybu do vertikálního cenového vývoje. Po proražení 10470 bude mít Dax poměrně otevřenou cestu na jih. Dalším supportem je až HVN 10375. Do té doby by Dax mohl klesat. Proražením 10470 se totiž dostane do další oblasti s objemem objednávek, který má právě HVN na 10375. Uvidíme však, jestli budou mít prodejci po včerejším výprodeji dostatek sil i pro dnešní den. Každá nižší cena znamená větší motivaci pro kupující obchodníky a ti by se nyní měli pokusit zamezit prodejům pod 10470. Pokud se jim to podaří, atraktivní k dosažení pro ně budou HVN zóny 10515 či až 10575.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 2. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!