DAX 2. 3. 2016

DAX 2. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Mnoho obchodníků poslední dobou Dax odsuzovalo k dlouhodobému poklesu, ale včerejší seancí je jasné, že tomu jen tak nebude. Kupci se chopili zbraní a dokázali se prostřílet skrze resistenci 9600 až na nové high krátkodobé oblasti na cenu 9775. To, že se trh zastavil právě zde není úplnou náhodou. Když se podíváme na kompozitní profil, je patrné, že ceny v okolí 9760 byly a jsou velmi důležité a to potvrzuje i včerejší close přímo na této úrovni.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Neuvěřitelnou sílu kupců nepotvrzuje pouze včerejší denní rozpětí o velikosti 355 bodů, ale také dnešní otevření rostoucím gapem. Často pokud trh uzavře dle teorie aukce trendový den v blízkosti high, snaží se high prorazit. A Daxu se to podařilo hned při otevření seance. Seance byla otevřena tedy nad včerejším rozpětím. Můžeme očekávat pokles a reakční prodejní aktivitu ideálně směrem k 9760 jakožto hlavní HVN. Po takovém agresivním dni je vhodné očekávat korekční pohyby a ty by mohly pokračovat k ceně 9640 (včerejší VPOC) nebo až k LVN 9585. Pokud budou kupci pokračovat ve včerejší dominanci, další zóny máme 9925 a 10000.

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 2. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!