DAX 2. 3. 2017

DAX 2. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 2. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla opět ve znamení silných nákupů. Předchozí dva dny trh sbíral energii, aby mohl vystřelit vzhůru. Kupci vstoupili do trhu ihned po otevření seance, dostali se bez problému k ceně 12000, kde byla vytvořena HVN oblast. Ta byla potvrzena i včerejší férovou cenou. Následně Dax pokračoval bez zastavení k vyšším cenám a zastavil až na konci seance na ceně 12075.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Otevření dnešní seance se nachází v oblasti včerejšího close. Nedočkali jsme se žádného zajímavého pohybu přes noc. Když se podíváme na včerejší denní objemový profil, je patrné, že low seance je poměrně silné, rostoucí pohyby byly kvalitní. Férová cena byla vytvořena na magické hranici 12000, avšak i na vyšších cenách se realizovalo dostatek objednávek. Kupci odvedli opravdu dobrou práci. A mohlo by se jim dařit i nadále. V cestě k vyšším cenám nestojí příliš překážek. První resistenci vidíme až na ceně 12140. Pokud se naopak prodejcům podaří korigovat včerejší zisky, měli by se snažit o návrat zpět k ceně 12000, která by mohla fungovat jako magnet a přitahovat obchodní aktivitu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 2. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!