DAX 2. 5. 2016

DAX 2. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Po otevření páteční seance trh začal klesat a to přímo k zóně 10200. Ta způsobila krátkou korekci, kdy se kupci snažili zabránit prodejům. Ze začátku se jim to poměrně dařilo, avšak nakonec byli poraženi a Dax tak poklesl až na 10055. Zde vytvořil low seance v jejíž blízkosti bylo také obchodování minulého týdne zakončeno.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

První seance tohoto týdne byla započata v okolí pátečního close bez většího gapu. Páteční profil opět ukazuje prázdný prostor bez objednávek na cenách pod 10200. Tuto mezeru jsme prorazili a nová rovnovážná oblast byla vytvořena okolo férové ceny 10100. Za poslední dny je trh jednoznačně naladěn do shortu. Pokud v této náladě bude pokračovat, nabízí se test HVN zóny 10020 či 10000. Pokud naopak budou dnes aktivní kupci, zajímavé by mohly být price action levely 10160 a 10200.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

2-5-16

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 2. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!