DAX 2. 8. 2016

DAX 2. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 2. 8. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Po třech dnech kvalitní rovnováhy včera Dax otevřel obchodní seanci 100 bodovým rostoucím gapem na cenách, kde se trh obchodoval v dubnu tohoto roku. Po tak velkém gapu je možné očekávat pokračující aktivitu ve směru gapu, avšak rovnováha předchozích dní byla natolik silná, že dokázala opět přitáhnout obchodníky zpět na ceny okolo 10310. Od otevření byli v převaze prodejci, kteří nastartovali silný výprodej až k ceně 10270. Zde byli zastaveni a trh se vrátil do rovnováhy.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena na ceně 10300 uvnitř rovnováhy. Jsme zpět na cenách, které jsou zajímavé jak pro kupce tak pro prodejce. Můžeme očekávat, že zde trh alespoň chvíli setrvá. Jestliže by prodejci měli ještě dostatek sil ze včerejší seance, je možné, že se pokusí o prodeje k ceně 10250. To je netestované close 26. 7. a hlavně HVN oblast. Zde by kupci měli zabránit dalším prodejům. Kupci by se měli pokusit dostat mimo aktuální rovnováhu, avšak když se podíváme na objemový profil na vyšších cenách, je vidět, že zde nebyla dostatečná motivace pro realizaci objednávek. Budou to mít nyní velmi těžké.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 2. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!