DAX 2. 9. 2015

DAX 2. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Pro úterní seanci jsme očekávali odraz od mikro kompozitní zóny VPOC směrem na nižší ceny a pomalejší vývoj trhu. Tento předpoklad byl defakto naplněn. Zónu 10080 jsme sice prorazili až na 10120, avšak nedokázali jsme se nad touto cenou dlouho udržet. Prodejci dokázali svými objednávkami snížit cenu až na 9925, od které jsme se jako od supportu odrazili a začali tvořit rovnovážnou oblast. Ke konci seance byla rovnovážná oblast opuštěna směrem k naší zmiňované target zóně 9900 – 9912. Uzavřeli jsme na 9921.

Dnešní seanci jsme otevřeli nad rovnovážnou oblastí a okamžitě jsme začali stoupat směrem od uznaných cen včerejšího dne. Stále však můžeme očekávat reakční prodejní aktivitu právě při londýnském open v 9h našeho času. Pokud dostaneme reakční prodejní aktivitu, nabízí se VPOC 10000. Na této ceně buď dostaneme nákupní aktivitu nebo opět zpomalíme a budeme klesat.

V případě, že okamžitě nastolíme jasnou býčí náladu, rezistence ve formě low pondělní seance 10135 je na dosah. Pokud bude tato cena proražena, kupci mají volný prostor až ke své cílové zóně 10240 (mikro kompozitní VPOC 27. – 31. 8.).

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

2-9dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!